כל מה שרצית לדעת על יחסי ציבור. חדשות מהארץ ומהעולם, מחקרים אקדמיים, כנסים, טיפים ועוד. בשיתוף יפעת מידע תקשורתי ובית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל.

כנס חמשת ה-c ביחסי ציבור, פיניקס, אריזונה, ארה"ב

 

חמשת ה-C  של יחסי ציבור

רוב ילידי אריזונה שמעו על חמשת עמודי התווך של ההצלחה הכלכלית המוקדמת של המדינה: cattle, citrus, climate, copper and cotton הידועים  בכינוי חמש ה- C’s של אריזונה. בכנס 2019 PRSA המארגנים מצאו לנכון להציע חמישה מסלולי פיתוח מקצועיים כדי לעזור לך לבחור את המושבים המתאימים לך לקידום הקריירה וההתמחות.

CAREER

למד כיצד לנהל את הצוות שלך טוב יותר או לפתח את המותג האישי שלך ולשווק את מומחיותך. המציגים והפאנליסטים יחלקו  עמך את שיטות העבודה המומלצות בחדשנות והשראה במנהיגות, פיתוח מיומנויות ניהול ושיטות לטיפול באיזון בין עבודה/חיים.

CLARITY

למד כיצד לכמת את המוניטין של המותג, לנווט בעולם מבוסס אינטרנט בהקשר לפרטיות, להתמודד בהצלחה עם דילמות מוסריות, ולפתח תכנית עבודה עבור הבלתי צפוי. המציגים והפאנליסטים בתחום זה יתמקדו בשקיפות, ניהול משברים תקשורתיים וניהול מוניטין.

COMMUNICATIONS

למד כיצד להגביר את יעילות המסרים, לשלב קמפיינים של משפיענים ולנווט בתעשיית התקשורת המשתנה תמיד. יוצגו בפניך שיטות העבודה המומלצות ביותר למעורבות משפיענים ובעלי עניין, כלי ההיי-טק המובילים ביחסי ציבור, וכיצד לחדד את כישורי החשיבה האסטרטגית והסטוריטלינג שלך כדי להחזיר לחיים מוצרי ושירותי B2B.

COMMUNITY

למד כיצד לפתח צוות מגוון המשקף את הקהילה והערכים שלך, לשלב את האחריות החברתית התאגידית (CSR) בעבודה שלך ולפרסם את הדברים הטובים שהחברה או הארגון עושים. המציגים והפאנליסטים יחלקו עמך את שיטות העבודה המומלצות ביצירת סביבת העבודה, וכיצד לעצב את המדיה ואת מאמצי יחסי הציבור הפונים כלפי חוץ, באופן שיזכה אותך בתשומת לב.

CONTENT

למד כיצד להציג את הערך של יחסי ציבור, לאתר תוצאות מחפירות ממנועי חיפוש ולשמר את הנתונים הטובים אודות המותג. במסלול זה המציגים יתמקדו בניהול מוניטין מקוון, בהערכת הסיקור התקשורתי שנצבר ובסטוריטלינג אפקטיבי.

עוד בכנס – הרצאה מרכזית בנושא: כיצד להבהיר את הסיפור שלך כדי להגביר את השפעתך ולהפוך את חייך לפשוטים יותר

כנס חמשת ה – C יתקיים בין התאריכים  10-12 באפריל 2019, במלון גרנד שרתון דאונטאון, פיניקס, אריזונה. הכנס מטעם PRSA- Public Relations Society of America

 

להמשך קריאה אודות הכנס