כל מה שרצית לדעת על יחסי ציבור. חדשות מהארץ ומהעולם, מחקרים אקדמיים, כנסים, טיפים ועוד. בשיתוף יפעת מידע תקשורתי ובית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל.

12 הבלוגים הנקראים ביותר בתחום יחסי הציבור

על מומחי יחסי ציבור להיות מעודכנים במגמות האחרונות, בכלים, ובשיטות עבודה המומלצות בתעשיית התקשורת. מכיוון שרשימת המטלות של כולם היא ארוכה, לפניכם הבלוגים הטובים ביותר בתחום יחסי הציבור. בלוגים עם תובנות חכמות, טיפים של עשה ואל תעשה, ואף דוגמאות של קמפיינים יחצ"ניים המעולים והגרועים ביותר בתעשייה. הדוגמאות מנותחות על ידי בכירים חברות מדיה גדולות, ביניהן Adweek -פרסום שבועי אמריקאי הסוקר קריאטיביות, קשרי לקוחות-יחסי ציבור, פרסום גלובלי, קמפיינים חדשים.

Ragan's PR Daily
114K עוקבים
מעין חנות ענקית של חדשות על יחסי ציבור, שיווק, מדיה חברתית ועוד. באתר תוכן כמו קטעי וידאו, ספרים אלקטרוניים, פיתוח קריירה, ונושאים למחשבה. בין הפוסטים האחרונים: כיצד להשתמש בצ'טבוט כדי להרחיב את העוקבים בפייסבוק שלך; מחקר על עתיד יחסי הציבור, ונושאים חמים בתחום יחסי ציבור.

PRSay Content Connection
106k עוקבים

PRSA, ארגון יחסי הציבור הגדול ביותר בארה"ב, מפרסם את PRSay, תחת הכותרת "קול יחסי הציבור". מטרת הבלוג היא לתרום להתפתחות המקצועית של אלה המעוניינים להצליח בתחום. פוסט אחרון כולל את שאלת  החודש: מה לדעתך המשמעות של התנהגות אתית?

Edelman PR
91.3k עוקבים

חברה בינלאומית זוכת פרסים, המשתפת מניסיונה ומשקיעה משאבים רבים כדי לגלות את הטרנדים המעצבים את התעשייה. לדוגמא, הדו"ח האחרון שלהם מראה כי השוק עובר טרנספורמציה עקב עליית "הקונה המונחה על ידי אמונה" ומספק עצות כיצד למנף את המגמה הזו במסעות הפרסום העתידיים. בנוסף ניתן למצוא בבלוג תובנות לגבי בניית קריירה וגם  על "מאחורי הקלעים" הנדרש כדי לנהל חברה גלובלית.

Gartner L2 Daily Insights

89.3k עוקבים

החברה מסקרת יחסי ציבור באמצעות הדגשת חדשות על מותגים ספציפיים וקמפיינים יחסי הציבור שלהם, שכדאי ללמוד מהם. התוכן מועשר על ידי השוואת קמפיינים צרכניים והערכת הצלחתם או כשלונם על ידי הצגת נתונים הניתנים לאימות.

בלוגים נוספים עוסקים בנושאים כמו "החדש וזה שעבר מן העולם במדיה החברתית"; סיקור חדשות חמות, משברים, ממים והצלחת קמפיינים יחצניים; בלוג המיועד לסטודנטים המתמחים ביחסי ציבור ולמקצוענים בתחום, ויש בו גם פוסטים של בלוגרים אורחים, החולקים פרספקטיבות בנושאים כגון שימוש ב-hashtags, מדיה חברתית ועוד.