כל מה שרצית לדעת על יחסי ציבור. חדשות מהארץ ומהעולם, מחקרים אקדמיים, כנסים, טיפים ועוד. בשיתוף יפעת מידע תקשורתי ובית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל.

60 הבלוגים הטובים ביותר בעולם בתחום יחסי ציבור

לאוהבי הרשימות, להלן רשימה נוספת. הכותבים מבינים כי אין "תשובה נכונה" לגבי הרשימה שהם מציגים, וכי ללא ספק יש בלוגים ביחסי ציבור רבים אחרים. אבל, בהתחשב בכך שיש להם את הטכנולוגיה לבצע את הבדיקה, ויש להם אלפי בלוגים במסד הנתונים, הם פשוט "הלכו על זה". ניתן לראות כל אחד מהבלוגים שנבחרו ואת המדדים המלאים שלהם (כולל מדיה חברתית ונתוני SEO).

במקום הראשון הבלוג Beyond PRהזדמנויות תעסוקה בכל מקום.

ניתן למצוא פוסטים בנושאים כגון: כלים ויישומים שעוזרים לעיתונאים ובלוגרים; שש דרכים להעצמת קריירת יחסי הציבור; מה טוב יותר – יחסי ציבור של יחיד או של חברה גדולה?

במקוום השני הבלוג Solo PR Proמשאבים על איך להיות ולהישאר יועץ יחסי ציבור עצמאי מוצלח.

מציג טיפים לסיעור מוחות ליחידים; טקטיקות חדשות ויכולות לחיזוק עמדות מומחי יחסי הציבור כשותפים אסטרטגיים עבור הלקוחות שלהם.

במקום השישי הבלוג institute for public relationsהמדע תחת אמנות יחסי הציבור

מציג בלוגים מה מומחי יחסי ציבור יכולים ללמוד ממחקרים אקדמיים כדי לשפר את אסטרטגיית התקשורת הפנימית?; הכרת והבנת השינויים יסודיים המתרחשים בטכנולוגיה, בגיאופוליטיקה ובתרבות המובילים לשינוי משמעותי בתאגידים.

במקום האחד עשר הבלוג Social PR Chatיחסי ציבור חברתיים, מדיה חברתיים ו-SEO

מציג נושאים כגון Camera Marketing; הפלטפורמה החברתית החדשה סנאפצ'אט ככלי ליצירת קשרים אישיים יותר בין סטודנטים לאוניברסיטה שלהם; שמונה תכונות חדשות  שעליך להכיר כמומחה יחסי ציבור במדיה החברתית.

במקום התשעה עשר – Social Media Crisis Management

בין הנושאים המוצגים בבלוג: כיצד לזהות את הסיכון של ויראליות שלילית; איך לא לאבד שוב לקוח; מוכנות למשבר – שאלות ותשובות: דיון בליבה של ניהול משבר; בניית מותג בלתי מנוצח דורשת תשומת לב מכוונת.

להמשך קריאה ומידע על 95 בלוגים נוספים